Eseménynaptár

Eseménynaptár

Tanév rendje 2019/2020.


2019.

09. 02. Évnyitó ünnepély

2019. 09. 02 Tanévnyitó ünnepély 08.00-tól

2019. 09. 02 Első tanítási nap

2019. 09. 03 - 12. Szülői értekezletek

2019.09.16 SzMK vezetőségi értekezlet

2019. 09. 19 - 20. Papírgyűjtés

2019. 09. 30. A Népmese napja: vetélkedő

2019. 10. 01 I. tanítás nélküli munkanap: Pályaorientációs nap

2019. 10. 04 Aradi Vértanúk emléknapja: iskolai megemlékező ünnepély (7.évf.)

2019. 10. 04 Este: Aradi Vértanúk emléknapja; fáklyás felvonulás

2019. 10. 11 Őszi varázslat: dekorációkészítés Kruchió Lászlóval

2019. 10. 15 Filharmónia koncert I. előadása

2019. 10. 22 Megemlékezés a nemzeti ünnepről; iskolai ünnepély (8.b)

2019. 10. 23 Nemzeti ünnep: részvétel a városi ünnepségen.

2019. 10. 24. Felvételi tájékoztató szülői értekezlet a 8. évfolyamon 

2019. 10. 25 Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

2019.11.04 Őszi szünet utáni első tanítási nap

2019. 11. 05. Fogadóóra 17.00-18.00

2019. 11. 11. Iskolanap; Témanap: II. Rákóczi Ferenc és kora

Magyar Természetvédők Szövetsége előadása a tanulók részére

2019. 11. 18. II. Tanítás nélküli munkanap: Tankerületi Szakmai Nap

2019. 11. 22. Városi Bibliaismereti Vetélkedő

2019. 11. 28. Adventi koszorúkészítés

2019. 11. 29. Ádventi bazár a Szülői Munkaközösség szervezésében

2019. 12. 06. Mikulás-műsor (alsó tagozatosok részére)

Mikulás-parti (sulidiszkó a felső tagozatosok részére)

2019. 12. 07. szombati munkanap (adventi kézműves foglalkozás alsó tagozaton)

2019. 12. 14. III. Tanítás nélküli munkanap; Nevelési értekezlet

2019. 12. 17. Karácsonyi kézműveskedés (felső tagozatosok részére)

2019. 12. 18. Dickens: Karácsonyi ének a színjátszócsoport előadásában

2019. 12. 20.Karácsonyi iskolai ünnepély (4.évf.)

2019. 12. 20. Téli szünet előtti utolsó tanítási nap

2020. 01. 06. Téli szünet utáni első tanítási nap

2020. 01. 07. Újévi köszöntő (2. évf.)

2020. 01. 18. Központi írásbeli felvételi 8. és 6. évfolyamos diákjaink részére

2020. 01. 22. Megemlékezés a Magyar Kultúra Napjáról

2020. 01. 24. Az I. félév utolsó tanítási napja

II.félév

2020. 01. 31 Félévi értesítők kiosztása

2020. 02. 03-07. Szülői értekezletek

2020. 02. 13. Felsős farsang

2020. 02. 14. Alsós farsang

2020. 02. 25. Kommunista diktatúrák emléknapja

2020. 02. 27. Filharmónia koncert II. előadása

2020. 03. 02-06. Pénz7; Pénzügyi Témahét

2020. 03. 03. Fogadóóra

2020. 03. 12. Városi Angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

2020. 03. 12. Gergely-járás: elsőseink meglátogatják az óvodásokat

                       Vers- és prózamondó verseny iskolai forduló

2020. 03. 13. Nemzeti ünnep: iskolai ünnepély (7.évf.)

2020. 03. 15. Nemzeti ünnep: részvétel a városi ünnepségen.

2020. 03. 18. DÖK: "Színes Nap"

2020. 03. 23 - 27. Víz témahét (alsó tagozat)

2020. 03. 23 - 27. Digitális témahét (felső tagozat)

2020. 03. 27. KÉZEN-FOGÓ: Nyílt nap elsős beiratkozók részére

2020. 04. 07. Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap

2020. 04. 08. IV. Tanítás nélküli munkanap

2020. 04. 15. Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

2020. 04. 15. Holokauszt áldozatainak emléknapja

2020. 04. 20 - 24. Fenntarthatósági témahét

2020. 04. 27. Anyák napi kézműveskedés (felső tagozat)

2020. 04. 30. V. Tanítás nélküli munkanap: Szakmai nap

2020.05.07. Városi Focibajnokság

2020. 05. 07. Filharmónia koncert III.

2020. 05. 11. Jutalomkirándulás

                    "Te Szedd";részvétel a szemétszedési megmozdulásban

                    Papírgyűjtés

2020. 05. 20. Idegen nyelvi mérés a 6. és 8. évfolyamon

2020. 05. 27. Kompetenciamérés (magyar, matematika) a 6. és 8. évfolyamon

2020. 05. 28. VI. Tanítás nélküli munkanap: Sport- és Gyermeknap

2020. 05. 29. Pünkösdi ünnepség

2020.06. 03 - 07. Határtalanul 7. évf.

2020. 06. 04. Nemzeti összetartozás napja, 

                       100. évfordulóhoz kötődő vetélkedő, majd koszorúzás

2020. 06. 05 .Tanulmányi kirándulások

                       Családi nap

2020. 06. 13. Ballagás

2020. 06. 15. Utolsó tanítási nap

2020. 06. 18. Tanévzáró, bizonyítványosztás